Eğitimler

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi

Bilgisayar İşletmenliği kursumuz ile bilgisayar kullanmayı Temel düzeyde öğrenmiş oluyorsunuz. Bilgisayar İşletmenliği kursumuzda Donanım, Windows, Word, Excel, PowerPoint, İnternet, Network gibi konularda bilgi sahibi oluyorsunuz. Kurs bitiminde alacağınız MEB Onaylı sertifika birçok devlet sınavında (KPSS, Zabıt Katipliği v.b.) istenen sertifikadır. Bu sertifika ile kariyerinize yön verebilirsiniz.

On Parmak F Klavye Eğitimi

Bu eğitimi tamamlayan bireyler klavyeye bakmadan bütün parmaklarını kullanarak çok hızlı yazı yazma alışkanlığı kazanmış olacak böylece zaman kaybı ortadan kalkmış olacaktır. Kamu kurumlarında, adliyelerde, bankalarda, noterlerde yani sürekli veri girişi yapılan yerlerde çalışan veya çalışmak isteyenler, yazarlık işiyle uğraşanlar, yazılarını hızlı ve yanlışsız yazmak isteyen herkes On Parmak kurslarımıza katılabilir.

Pardus Eğitimi

Özgür yazılımların gün geçtikçe yaygınlaştığı ve özellikle sunucu tarafından daha etkin hale geldiği günümüzde TÜBİTAK tarafından geliştirilen bir Linux dağıtımı olan Pardus’un kullanıcılara anlatılması ve Pardus’a geçmek isteyen kurum personellerine bu eğitimin verilmesi amaçlanmıştır.

AutoCAD Eğitimi

Temel çizim komutlarından başlayarak kişinin öncelikli çizgi üzerindeki hakimiyeti geliştirmeye çalışılacak ve kurs programı dahilinde diğer çizim ve düzenleme komutları ile Autocad öğretilecektir. Autocad kursu eğitim sürecinde 2 boyut ve 3 boyut birlikte verilecektir. Autocad Kursu; Makina, İnşaat, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.

IdeCAD Eğitimi

İnşaat mühendisleri için yapılmış olan idecad eğitimi; yürürlükte olan TBDY2018 yönetmeliği ve TS500, TS498 standartlarını kullanarak gerçek ve güncel projeler üzerinde baştan sona bir statik projeyi çizme ve analiz etmenizi sağlayacaktır.

Solidworks Eğitimi

Kursiyerlerimiz Solidworks kursuna katılarak montaj ve simülasyon uygulamalarının yanında sonlu elemanlar analizi, mukavemet analizi ve malzemeye ilişkin çeşitli mühendislik hesaplarını öğrenerek minimum hatayla tasarım yapabilir duruma gelir. Solidworks Eğitimi sonunda teknik resim okuma, imalat ve kesici takım bilgisi, ölçme ve kontrol aletlerini kullanabilme ve CNC kodlarını elde yazabilmektir.

Revit Eğitimi

Revit; mimarlar ve inşaat mühendislerine yönelik, geniş kapsamlı, yeni nesil inşaat yönetimi programıdır. BIM (Building Information Modeling – Yapı Bilgi Modelleme) adı verilen sistem ile çalışmaktadır. İnşaat profesyonellerinin yüksek kaliteli ve enerji açısından daha verimli binalar tasarlamalarına ve inşa etmelerine yardımcı olur.​​


3DS Max Eğitimi

3D Studio Max programı genellikle üç boyutlu tasarım, modelleme ve animasyon oluşturulmak için kullanılır. İleri düzey grafik işleme teknolojisi ile gerçekçi 3D modellerin yaratılabildiği 3D Studio Max programı, üç boyutlu modellemede en çok kullanılan programların başında gelir. Animasyon ve film efekti hazırlamada etkin bir biçimde kullanılmaktadır.

Fusion 360 Eğitimi

Fusion 360, Autodesk tarafından geliştirilen ticari bir bilgisayar destekli tasarım, bilgisayar destekli üretim, bilgisayar destekli mühendislik ve baskılı devre kartı tasarım yazılım uygulamasıdır. Android ve iOS için basitleştirilmiş uygulamalarla birlikte Windows, macOS ve web tarayıcısı için kullanılabilir.Grafik Tasarım Eğitimi

Grafik Tasarımın hem günlük hayatımızda hem de iş hayatımızda, yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla, tasarım alanında farklılaşmak için sadece teknik bilgi değil, bu teknik bilgilerin nasıl uygulanacağına dair de vizyon sahibi olmak gerekiyor. Bu doğrultuda planlanan GrafikTasarım Kursu , katılımcıların temel prensipler ile birlikte görsel çözümler üretmelerine olanak vermektedir.

Web Tasarım Eğitimi

Web tasarım kursu en yeni web tasarım tekniklerini öğretmek amacıyla kurgulanmış bir eğitimdir. Amacı kişisel veya kurumsal web tasarım yapmak isteyen kişilere yönelik görsel tasarım teknikleriyle web tasarım tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasıdır.
Kurs sonunda kursiyer kendi web sitesini yayınlamış olacaktır. Ve artık web sitesi yapabilecek yetkinliğe erişmiş olacaklardır.

Adobe Animate CC Eğitimi

Oyunlar, uygulamalar ve web için etkileşimli vektör animasyonları tasarlayın. Karikatürlere ve bant reklamlara hayat verin. Eğitimlere ve infografiklere hareket katın. Animate CC ile birden çok platformda hızla yayın yapabilir ve izleyicilere kendi masaüstü bilgisayarlarından, mobil aygıtlarından ve TV’den ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarlı Ön Muhasebe Eğitimi (LOGO GO)

Bir mesleğiniz yoksa ve muhasebe alanında çalışmak arzusunda iseniz, bizden alacağınız iyi bir eğitim ile çok kolay iş bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Muhasebe alanında kendini geliştirmek, şirketlerin muhasebe departmanlarında muhasebe uzmanı olarak çalışmak isteyen, kendi işini kurmayı hedefleyen ya da kendi işini kurmuş ancak temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyan, muhasebe teorik bilgisine sahip olup da muhasebe paket programlarını öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Resmi Muhasebe (Zirve) Eğitimi

Muhasebe ve finans alanında kendini geliştirmek,şirketlerin muhasebe ve finans departmanlarında mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı,finans müdürü gibi pozisyonlarda çalışmak isteyen,Mali müşavir olmak isteyen,kendi işini kurmayı hedefleyen ön muhasebe bilgisi olan herkes bu kursa katılabilir.İleri Excel Eğitimi

Temel düzey Excel kullanıcı hantal kullanımı ve sınırlı bilgisi ile iş süreçlerini yavaşlatmaktadır. Bu kullanıcıların şirketlerde neden oldukları gizli verim kaybı korkunç düzeylere ulaşabilmektedir. Sizi iş hayatınızda farklılaştıracak olan İleri Excel bilgisi; raporlama ve proje geliştirmede size artı değer katacak ve zamanınızı daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır.PowerBI Eğitimi

Bu eğitim programı ile katılımcıların, farklı kaynaklardaki verilere bağlanma, verileri alma, şekillendirme ve dönüştürebilme, Hesaplama ve DAX fonksiyonlarını kullanarak, verileri görselleştirecek ve rapora dönüştürebilecek, dashboard’lar oluşturabilecek, oluşturulan bu dashboard ve raporları yayınlayıp, paylaşabilecek bilgi ve deneyime sahip olmaları hedeflenmektedir.

CISCO CCNA Network Eğitimi

Cisco CCNA bilişim sektöründe en çok ilgi gören sertifikalardan birisi olmuştur. Kurs Ağ/network-telekomünikasyon üzerine katılımcılara Cisco’nun altyapısını öğretmeyi hedeflemektedir.Programlama Eğitimi

Programlama mantığını öğretmek ve sonucunda katılımcıları herhangi bir programlama dilinde çalışma yapmaya hazır hale getirmektir.
Python ile Programlamaya Giriş Eğitimi

Python programlama dili özellikle son yıllarda oldukça popüler olan yapay zeka, makine öğrenmesi, derin öğrenme gibi konularda kullanılan diller arasında 1. sırada yer alır. Bizde bu konulara ilgi duyan, bilgisayar bilgisini temel seviyeden bir üst seviyeye taşımak veya sadece yazılım öğrenmek isteyen kişilerin bu isteklerine cevap verebilmek ve sizlere bu işi ileriye götürebileceğiniz temelleri oluşturmak amaçlı bu kursu düzenlemekteyiz. Amacınız her ne olursa olsun bu kurs yazılım dünyasına giriş yapabilmeniz adına iyi bir tercih olacaktır.

Robotik & Kodlama Eğitimi

Robot; içinde bulunduğu ortamı algılayan, önceden aldığı komutlar doğrultusunda hesaplamalar yaparak bir karar veren ve aldığı karara göre bazı eylemler gerçekleştiren bir makinedir. Yani mutlaka insana benzemesi gerekmiyor. Yalnızca aldığı komutlar çerçevesinde olayı algılayarak bir karar vermesi ve işlevini yerine getirmesi yeterli.

Çocuklar İçin Kodlama Eğitimi

Gençler ileride hangi mesleği seçerlerse seçsinler, artık onlardan teknolojiye hakim olmaları bekleniyor. Kodlama en iyi erken yaşlarda öğreniliyor. Kodlamayı öğrenmek, bir yabancı dil öğrenmeye benziyor. Kodlama çocuklara yaratıcılık imkanı verir. Kodlama özgüven sağlar. Çocukların geliştirdikleri projeleri aileleri ve arkadaşlarına tanıtmaları onlara büyük bir güç katar.Kodlama diğer alanlarda başarıyı getirir. Programlama eğitimi; matematik, okuma yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerilerini destekler. Bu eğitim in amacı da çocukların ileride tüketen değil üreten bir nesil olarak yetişmesidir.

HAYDİ, SEN DE DÜZEYLİ OL!

Kurslar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.