Hakkımızda
HAKKIMIZDA
...

1999 yılında kurulan Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi Kayseri'de bireysel ve kurumsal bilgisayar eğitimleri vermektedir.  Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı onayı kapsamında verilmekte olup eğitim sonunda başarılı öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.

Kurumsal anlayışı benimsemiş olan eğitim merkezimiz ISO 9001:2008 kalite belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesi sahibidir.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdüğümüz eğitim faaliyetlerimizde Kayserinin önde gelen birçok kamu ve özel kurumların kurumsal eğitimleri Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi tarafından verilmiştir.

Mezun ettiğimiz binlerce kursiyerimiz ve kurumsal referanslarımızla eğitim faaliyetlerimize kalite standartları çerçevesinde devam etmekteyiz.

Düzey Bilgisayar Eğitim&Teknoloji Merkezi iştirakleri;

Düzey Yazılım
www.duzeyyazilim.com

Düzey Web Hizmetleri
www.duzeyweb.com

Düzey Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri
www.duzeydestek.com

 

 

Anahtar Kelimeler: kayseri bilgisayar kursu, kayseri bilgisayar kursları, bilgisayar kursları kayseri, kayserideki bilgisayar kursları, kayseri web tasarım, bilgisayar eğitimi

İlgili Başlıklar
E-Kütüphane

daha fazlası için tıklayınız...

Sizden Gelenler
2015-10-10 10:24:04 tarihinde Mehtap mutlu tarafından gönderildi...
Şehir : Kayseri
Toplamda 2 kurs bitirdim ve şuan 3.kursuna başlıycam. Gerek hocalar gerekse diğer çalışanlar olsun her daim sorduğum sorulara cevap aldım. Eğitim ve güler yüzünüzden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Tamamı için tıklayınız...
Üye Kaydı
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Üye Ol    -   Şifremi Unuttum
Bilgisayar Kursları

DÜZEY BİLGİSAYAR KURSU Kayseri - sertifka kursları, muhasebe kursları, programlama kursları

Tüm hakları saklıdır 2013- Kaynak gösterilmeden ve izinsiz alıntı yapılamaz.

Tasarım ve Yazılım : Düzey Web